Rocková zahrádka sa dvomi kapelami rozlúči so sezónou

V sobotu 12.9.2020 sa rozlúčite so sezónou „zahrádek v Nároďáku“. „Velmi nás potěšilo, že jak fanoušci, tak účinkující kapely byli tímto konceptem nadšeni. V této rozpačité době se pohoda a spokojenost vyvažuje zlatem!!!“ hovoria majitelia klubu Nároďák.

Na tejto poslednej „zahrádke“ sa môžete tešiť na:

ANILOK

Kapela ANILOK z Hradca Králové hrajúca, ako sami hovoria, „pivný rock“, sa snaží robiť poctivý „rock-metal“ s textami zameranými na sex – alkohol – rock ´n´ roll. Nesnažia sa hrať nič neobjavené a svetoborné, ale zato vsádzajú na osvedčenú klasiku. Na jeseň 2019 zmenila kapela bubeníka, a tým začala nová éra, kedy sa viac zameriavajú na vlastnú tvorbu. Koncerty tejto partičky sú vždy divoké a nabité energiou. Kapela má na konte jedno CD s názvom Pivní bigbít a v súčasnosti pracuje na druhom CD, ktoré by sa malo objaviť do konca roka. Kto má rád poctivý rock, tak by si ANILOK nemal nechať ujsť.

KODIAK

Partička KODIAK, taktiež z mesta Hradec Králové, je známa tým, že na poste frotmana má vždy vynikajúci rockový ženský hlas, čo dokazuje aj spolupráca s Klárou Pretorovou, ktorá s kapelou bola v rokoch 2013 až 2018, kedy mala kapela slušne našliapnuté a začala natáčať skladby na pripravované CD Upírka. Ako to už ale býva, náhle na jar 2018 Klára kapelu opustila. Kapela bez mála dva roky hľadala náhradu, ktorú nakoniec získali v speváčke Lucke Brátovej a všetko teda začalo nanovo. Momentálne s novou speváčkou pracujú na novom materiáli a opäť začínajú koncertovať. Kapela KODIAK sa snaží hrať poctivý Heavy Metal, ktorý iste stojí za vypočutie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *