Rocková maturita ide do finále

Už len mesiac aj pár dní a dozvieme sa meno víťaza súťažného projektu Rocková maturita. Počas večera 28. novembra sa v MMC predstavia ôsmi finalisti a kapela KONFLIKT.

 

Výber finalistov je známy už od septembra. Odborná porota, mediálni partneri a hlasujúci návštevníci Cibula festu (tam prebehlo semifinálové kolo) vybrali kapely ACES, ASENTH, EUFORY, THE ROCKEFELLAS, FRIDAY WHISKEY, RADIX, MEREDITH a FOUR FACES.

 

Na začiatku súťaže bolo prihlásených 32 kapiel. Koncom novembra bude jasné, ktorá z nich je najlepšia. Trojhodinovou šou, na ktorej sa predstaví to najlepšie zo slovenského amatérskeho rocku, vás prevedie Rasťo Očenáš, ktorého poznáte z rádia Rocková republika. Špeciálnym hosťom večera bude kapela Konflikt, ktorá so svojimi pozvanými hosťami odohrá prierez svojou 25 ročnou históriou. V susednom klube Randal vystúpia ďalšie skupiny, ktoré sa v súťaži nedostali až do finále, po skončení finálového večera v MMC vystúpi víťaz so svojím koncertným programom a nasledovať bude after párty až do rána.

 

Príďte podporiť slovenskú rockovú scénu. Vstupenku už v predpredaji.

Rocková maturita ide do finále

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *