Rocková Beermovka už po siedmy raz prinesie pivo a skvelú muziku

Už po siedmy raz si všetci fanúšikovia skvelej rockovej muziky budú môcť užiť Rockovú Beermovku. Táto sympatická akcia, počas ktorej tečie pivo prúdom a muziku si do uší môžete naberať plnými priehrštiami, sa bude konať v Kultúrnom dome v Orkucanoch. Vystúpenia pätice interpretov budú navyše ozvláštnené o nejaké tie súťaže a, samozrejme, aj rôzne ceny. Celú túto akciu odmoderuje Ďoďo Šotík a vás to všetko bude stáť iba 3€. 

 

Na beermovkovom pódiu sa vám predstaví pomerne mladá kapela ETTERNA, ktorá má za sebou už ale viacero zaujímavých koncertov. Ak máte radi melodický metal a ešte ste s nimi nemali tú česť, tak by ste si ich určte mali ísť pozrieť a jedným vrzom aj ďalšiu prešovskú bandu SLIGHT LIE. Z toho, čo sa dočítate na stránke týchto rockových poetov, si nemôžete byť vôbec, ale naozaj vôbec istí, čo to vlastne hrajú za hudbu. Neváhajte teda a bežte sa presvedčiť na vlastné uši.

 

Prešovčania budú mať na tejto akcii skutočne silné zastúpenie. Tretie zoskupenie je totiž tak isto z tohto mesta a je ním vskutku zaujímavá formácia THEATRUM MUSICA. Žáner neoclassical metal nie je asi ani u nás, ani vo svete až taký obvyklý. Ak by ste si teda radi vypočuli diela velikánov, akými sú Bach, Mozart, Vivaldi a iní v rockových a metalových úpravách, tak Rocková Beermovka vám na to ponúka jedinečnú príležitosť.

 

Táto akcia bude skutočne všehochuťou melodickej rockovej hudby. Dôkazom toho je aj kombinácia rockabilly, psychobilly, rock n‘ rollu a punku v podaní tria z Novej Dedinky, ktoré si hovorí príznačným názvom NEW VILLAGE GANG. Z obdobia klasických, barokových a iných skladateľov vás prenesú do živelných päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia a vytancujú vás do posledného dychu.

 

Zlatým klincom večera budú úspešní Oravčania ANTHOLOGY, kvalitný symfonický power/speed metal z Nižnej. Táto banda Beermovke po odviazanej tancovačke navráti zbesilý headbanging, ktorý sa bude niesť určite aj v znamení ich veľmi vydarenej poslednej dosky Angel’s Revenge. Príďte sa predsvedčiť 11. novembra. S úderom osemnástej hodiny treba v tento deň stáť pod pódiom v kultúrnom dome v Orkucanoch.  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *