Rockfest Nitrianske Rudno priláka Freedom Call aj The Carburetors

Po úspešných dvoch ročníkoch by bola škoda nepokračovať. A tak sa 2. a 3. augusta môžeme tešiť na tretie vydanie festivalu ROCKFEST NITRIANSKE RUDNO. Campingový areál ponúka ideálne festivalové prostredie. A naplnený line-up bude určite lákadlom pre nejedného rockera.

Počas prvého augustového víkendu sa predvedie dokopy 21 kapiel. Hneď v piatok sa ako headliner predvedú FREEDOM CALL, ktorých doplnia slovenské zostavy HOTEN TOTEN, INEKAFE, KARPINA, GLOOM, INSIDE, BREAK IT DOWN, MARTUROS či THE PERUNS. Po skončení programu sa návštevníci budú môcť do skorých ranných hodín zabaviť na rockotéke.

V sobotu sa bude aj športovať na 1. ročníku cezpoľného behu Rockfest Run 2019. Bežcov aj nebežcov potom potešia kapely na čele s nórskymi THE CARBURETORS. Okrem nich zahrajú slovenské a české formácie BIJOUTERRIER, SLOBODNÁ EURÓPA, DESMOD, MOFOKILLER, ARZÉN, NOCONTROL, PORTA INFERI, DONOR, CALIBER X, LAMPS a JUST ONE.

To však nie je všetko. Organizátori sa rozhodli pridať aj bonusový after party deň – nedeľu 4. augusta. To však už nebude festivalový deň, ako sme zvyknutí, ale skôr len večerný koncert štyroch známych kapiel. Na pódium sa postavia CHINASKI, NO NAME, KING SHAOLIN a BULLET HOLES.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *