Rockeri, máme pre vás program na Halloween!

Fanúšikovia rocku, hororu a zábavy až do rána, zbystrite svoju pozornosť! Oslávte Halloween štýlovo – s kapelou Signature!

Posledný piatok v mesiaci október sa bude oslavovať sviatok Halloween a my v Bratislave to pojmeme v rockovom štýle. Pripravte si masky a make-up, a nalaďte sa na príval kvalitnej hudby.  

Signature ako organizátori to do Randalu nebudú mať ďaleko. Aktuálne makajú na novom albume, z ktorého určite predstavia niektoré kúsky. Ak ste ich dlhoroční fanúšikovia, nebojte sa, sľúbili aj staré dobré „hitovice“.

To ale nebude všetko. Z mesta Martin prídu až dve kapely – Horska Chata a Problem, a my vieme, že vás nudiť nebudú. Chatári donesú aj čerstvý vietor a Problem vie, ako spojiť punk-rock a screamo.

Rockeri, máme pre vás program na Halloween!

Štvoricu uzatvára Asenth – nová čertovská úderka z Bratislavy, ktorá vzišla z dymiacich trosiek iných projektov. Výsledok reinkarnácie je viac než dobrý, do bubnov tlčie malý satanášik. To musíte vidieť!

Bratislavskí rockeri Signature organizujú halloweensku zábavu už po piaty raz a každý rok sa im podarí prilákať stovky ľudí v maskách. Pridajte sa k nim aj tento raz!

Stretneme sa už tradične v starom známom Randal Clube, párty začne 31. októbra o 19:00, a pred vstupom si pripravte vstupné 5 eur a úsmev na tvári. 

Rockeri, máme pre vás program na Halloween!

Na bráne okrem náramku na ruku dostanete uvítací panák niečoho tvrdého, a prvých 50 masiek dostane tematický odznak od Len Tak Dizajn.

Do eventu sa potvrďte na https://www.facebook.com/events/368550226637525/ a rovno sa môžete stať aj fanúšikom organizátorov: https://www.facebook.com/signaturerocks.

Rockeri, máme pre vás program na Halloween!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *