Rock pod Kameňom začína zapĺňať svoj line-up

V rekreačnej oblasti Sninských rybníkov sa každoročne koná obľúbený festival ROCK POD KAMEŇOM. Inak tomu nebude ani tento rok, kedy sa v dňoch od 2. do 4. augusta uskutoční už pätnástykrát. Do leta je ešte síce ďaleko, no organizátori už odhalili niekoľko zvučných mien, ktoré budú ťahákom tohto ročníka.

 

Prvými oznámenými boli Fíni AMORPHIS a svoju premiérovú návštevu Slovenska si vďaka Rocku pod Kameňom užije nemecká speváčka NENA. Z tej istej krajiny a tiež po prvýkrát prídu aj AXXIS. Najnovším a azda najväčším prekvapením je jedna z najúspešnejších súčasných metalových kapiel ARCH ENEMY. Švédi na čele s pôvabnou, no drsnou Alissou White-Gluz sú určite nemalým lákadlom.

 

Z Česka prídu na východný koniec našej republiky kapely DOGA, TURBO, ALKEHOL, HARLEJ či opäť WANASTOWI VJECY. Zo slovenskej scény prezradili zatiaľ HORKÝŽE SLÍŽE a BIJOUTERRIER, ktorý je už pravidelnou súčasťou programu.   

 

V trojdňovom programe je ešte stále mnoho miest voľných, a tak sú všetci zvedaví, kto ich zaplní. Najmä či sa im podarí dohodnúť legendu Scorpions, ako na konci minulého ročníka sľubovali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *