Rock pod Kameňom štartuje už vo štvrtok

Východ Slovenska zažije príval kovových sŕdc, ako tomu býva každoročne začiatkom augusta už po šestnástykrát. Početnú účasť slovenských fanúšikov doplní aj zastúpenie zahraničných rockerov, ktorí sa môžu tešiť na headlinerov ako HELLOWEEN, DRAGONFORCE, PRETTY MAIDS, KABÁT alebo VICE. Rock pod Kameňom, ktorý patrí medzi najlepšie slovenské festivaly, navštívite v unikátnom prostredí Sninských rybníkov od 9. do 11. augusta. Kompletné informácie o festivale aj s programom nájdete na webovej stránke festivalu.

 

O headlinerské otvorenie sa na obrovskom Spark stagei s úžasnou svetelnou šou a videoprojekciou postará kapela Kabát. Pokračovať v ďalšie dni budú vystúpenia Vice, Dragonforce, Pretty Maids a legenda na svetovom turné Helloween. Festival si užijete s našimi domácimi a českými kapelami INÉ KAFE, HARLEJ, KARPINA, RAVENCLAW, GLADIATOR, TOMÁŠ KLUS, PETER NAGY a INDIGO, METROPOLIS a ŽIVA VODA.

 

Vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri) alebo v sieti Ticketportal. Jednodňové vstupenky exkluzívne v sieti Tickteportal.


Použité zdroje:
Pavol Dráb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *