Rock´n´Roll Night v Kursalone

Agentúra SpicyBrown vydala zo seba opäť to najlepšie a pripravila pre nadšencov rock´n´rollu nezabudnuteľný večer plný pohybu, dobrej hudby a skvelého jedla. Posledný májový piatok, teda 29.5., bude celý Kursalon v Trenčianskych Tepliciach ponorený do divokého víru rock´n´rollových hitov.

Hudobnou hviezdou večera bude bratislavské trio The Cellmates a verte, že sa máte na čo tešiť. Chalani v apríli pokrstili nový album v štýle rockabilly a na Rock´n´Roll Night predstavia svoje čerstvé skladby.

Na parkete to roztočí so svojou tanečnou show skupina CreDance, ktorá sa v minulosti zúčastnila až dvoch sérii talentovej šou Česko Slovensko má talent. V rámci tanečnej školy vás v tento jedinečný večer naučia, ako sa správne hýbať prinajmenšom ako John Travolta v Pomáde.

Dynamické parkourové a freerun vystúpenie v podaní tých najlepších predvedú chlapci z Freerun Slovakia. Aby ste vedeli, čo vás čaká, pozrite si zopár videí.

Už pri vstupe vás krásne pin-up hostesky naladia na rock´n´rollovú náladu. Dresscode pre hostí je taktiež v tematike celého večera a už sa tešíme na všetky outfity.

O gastronomický zážitok hostí sa postará catering tím agentúry SpicyBrown. Ponúknu množstvo skvelého jedla v téme večera a k tomu tie najlepšie drinky a skvelú zábavu.

Rock´n´Roll Night v Kursalone

Vstupenky sú v predaji v Kursalone Trenčianske Teplice (http://www.kursalonteplice.sk), v KIC Trenčín a v sieti ticketportal.sk. Cena vstupenky je 29 € / osoba a zahŕňa vstup na podujatie a raut. Info v prípade záujmu na: kontakt@kursalonteplice.sk, +421 / 032 381 01 43

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *