Rob Zombie oznámil podrobnosti k novému albumu

Pán horror rocku, ROB ZOMBIE, stanovil vydanie šiesteho albumu na koniec apríla. Takže žarty bokom. Podľa jeho názvu to bude naozaj šialené. Čo iné by sme však očakávali od majstra svojho remesla?

Rob Zombie oznámil podrobnosti k novému albumu

The Electric Warlock Acid Witch Satanic Orgy Celebration Dispenser. Tak znie názov albumu, ktorý si môžete objednávať prostredníctvom oficiálnej stránky. Presný dátum vydania je 29. apríl. Excentrický spevák a režisér z USA vyhlásil pre portál Metal Hammer: „Je to najskazenejšia vec, akú sme kedy spravili.“ Určite sa máme na čo tešiť.

 

Tracklist je nasledovný :

 1. The Last Of The Demons Defeated
 2. Satanic Cyanide! The Killer Rocks On!
 3. The Life And Times Of A Teenage Rock God
 4. Well, Everybody’s Fucking In A U.F.O.
 5. A Hearse Overturns With The Coffin Bursting Open
 6. The Hideous Exhibitions Of A Dedicated Gore Whore
 7. Medication For The Melancholy
 8. In The Age Of The Consecrated Vampire We All Get High
 9. Super-Doom-Hex-Gloom Part One
 10. In The Bone Pile
 11. Get Your Boots On! That’s The End Of Rock And Roll
 12. Wurdalak

 

Ešte v decembri zverejnil na YouTube malú ukážku, ako by asi mohol album vyzerať.

Ukážka je v prvom rade o Electric Warlock, Electric Warlock, Electric Warlock, Acid Witch… Vyzerá to tak, že kapela zložená z Roba Zombieho, gitaristu Johna 5, basáka Piggyho D a bubeníka Ginger Fisha vydá další skvelý album plný šialených textov a kvalitnej tvrdej hudby.

 

Rob údajne premýšla aj nad vytvorením videoklipov ku každej skladbe či rovno nad natočením celého filmu. Tým by asi potešil všetkých jeho fanúšikov, pretože ak je pri nejakom hudobníkovi dôležitý vizuálny kontakt, tak je to práve Rob Zombie. Tí štasnejší si možno spomínajú na rok 2014, kedy vystúpil na pražskom Aerodrome Festival. Pevne veríme, že pri propagácií nového albumu po Európe zavíta aj na Slovensko. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *