Reunion Helloween uvidíme aj u nás!

Presne mesiac po Vianociach prišli pre mnohých metalistov druhé a ešte radostnejšie. To, čo agentúra EPG od rána nesmelo na svojom facebookovom profile naznačovala, je oficiálne. Reunion HELLOWEEN uvidíme aj na Slovensku! Stane sa tak 26. novembra v bratislavskej Aegon Arene pod hlavičkou PUMKINS UNITED.

 

Už v novembri minulého roka vybuchla na metalovom poli bomba. Stalo sa tak, keď Helloween ohlásili svetové turné na roky 2017 – 2018 posilnení o bývalých (pre niekoho najdôležitejších) členov najúspešnejšej éry kapely, o Kaia Hansena a Michaela Kiskeho. V tomto zložení si chcú pripomenúť tridsiate výročie vydania najzásadnejších albumov kapely Keeper Of The Seven Keys: Part I a Keeper Of The Seven Keys: Part II. Na oboch sa spomínaná dvojica podieľala aj autorsky.

Kapela sľubuje trojhodinovú šou vyplnenú skladbami z „keeperovského“ obdobia, doplnenú o hity neskoršieho dátumu vydania. Nenechajte si ujsť príležitosť vidieť skupinu v zostave so spomínaným duom. Veľa ľudí si povie, že Helloween sem chodí často, ale zástupy metalistov – štyridsiatnikov ani nedúfali, že Kiskeho a Hansena v Helloween ešte niekedy uvidia. Pre väčšinu z nich je toto ten skutočný a pravý Helloween. Sedemčlenný orchester sa predstaví v zložení Markus Grosskopf – basgitara, vokály, Michael Weikath – gitary, vokály, Andi Deris – spev, Sascha Gerstner – gitary, vokály, Dani Löble – bicie, Kai Hansen – gitary, spev, vokály a Michael Kiske – spev.

 

Oficiálny predpredaj začne vo štvrtok 26. januára 2017 o 10:00 v sieti Ticketportal.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *