RAVENCLAW zastupujú Slovensko na svetovej hudobnej kompilácii

Šestnásť kapiel z jedenástich štátov je zapojených do svetovej hudobnej kompilácie The Metal Music Globalliance Compilation. Slovenské farby reprezentuje košická powermetalová skupina RAVENCLAW.

 

Na kompilácii, ktorá vyjde už 21. marca, nájdete mladé a ambiciózne kapely v štýle heavy, power a thrash metal z Japonska, Chorvátska, Nemecka, Slovinska, Brazílie, Švajčiarska, Rakúska, Mexika, USA a Ukrajiny. Slovensko však nemá na CD zastúpenie len zvukovo, ale aj obrazovo. „Agentúra MGA ma oslovila s požiadavkou, či by som nechcela túto kompiláciu skrášliť mojou fotku na obale CD. Spravili sme pár fotiek v košickom štúdiu Igiho Petrilu a podarilo sa. Fotografie prešli,“ povedala basáčka RAVENCLAW Tonka.

RAVENCLAW zastupujú Slovensko na svetovej hudobnej kompilácii

CD je distribuované v každej krajine, ktorá je do jeho výroby zapojená, ale aj na svetových metalových festivaloch. Niektoré ho dávajú ako bonus ku vstupenkám. U nás sa k nemu dostanete na festivaloch Rock pod kameňom a More Than Fest. Ak sa na festivaly nechystáte, k CD sa môžete dostať aj cez kapelu RAVENCLAW. Prikladajú ho zadarmo ku každej objednanej veci z ich e-shopu alebo na koncerte.

 

Každá kapela nahrala ku kompilácii aj video pozdrav. Pozrite si ten od slovenských reprezentantov:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *