Randal plný rebelov: Konflikt 19.9., BA

„Ale ja som zostal sebou, nedal som sa strhnúť dobou…,“ – bratislavsko-šamorínska stálica punkovej scény Konflikt znova precvičila naše telá a hlasivky.

Konflikt sa v rámci svojho večne nabitého koncertného programu po dlhej dobe opäť ukázali v Bratislave. Zostaviť setlist z toľkého množstva hitov je určite náročné, ale Jury, Lojzo a Kristián vedia, čo vybrať, aby potešili srdce punkrockera. To, že im to v trojici parádne funguje, sme sa mohli utvrdiť počas vyše hodinového hrania (málo bolo!!! :o).

O zahriatie pred Konfliktom sa postarali a domácu scénu zastupovali chalani z kapely To Zas Bude (TZB). A veru to aj bolo – dali zo seba, čo mohli a vedeli, a určite sa neskôr pri pive nemuseli hanbiť za sebaprezentovanie.

Z Nového Mesta nad Váhom prišla zaspievať kapela Patália, a milo prekvapila. Chytľavé tóny gitár, vtipný, pravdivý a ľahko zapamätateľný text – radosť pozerať a počúvať. Vrelo odporúčam stretnutie naživo.

Ďalší koncert Konfliktu v Randale uvidíme v období vianočných sviatkov, ako sám Jury avizoval, a dovtedy budeme plávať proti prúdu, pretože punk-rock je náš život ;).

Ale teraz už dajme priestor fotogalérii, ktorú nafotil Ivan Džugan.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *