Radegast Legendy 2015

Dostať viacero stálic slovenskej a českej rockovej scény na jedno podujatie býva zaberačka, ak nie nadľudský výkon. Ak sa však ku zabehnutým domácim menám pridá aj jeden špičkový zahraničný headliner, to už je na medailu. Tú môžete nachystať pre organizátorov akcie, ktorá sa bude konať 19. a 20. júna v kempe v Nitrianskom Rudne.

Zámerne spomeniem len rockovejších účinkujúcich, i keď na svoje si určite prídu aj priaznivci iných štýlov. V zozname kapiel a interpretov sa nachádzajú napríklad THE PARANOID, TURBO, OLYMPIC, LUCIE BÍLÁ, ALKEHOL, GLADIÁTOR, INE KAFE, TUBLATANKA, ale aj najväčšia hviezda festivalu, švédska skupina EUROPE. Tá sa momentálne chystá do Ameriky, kde predstavia svoj najnovší, kritikmi veľmi dobre prijatý, album „War Of Kings“, ktorý vyšiel začiatkom marca.

Po úspešnej britskej časti turné, kde hrali spolu s BLACK STAR RIDERS (THIN LIZZY), sa teda presúvajú za Atlantik, no po návrate na starý kontinent budú pokračovať na letných festivaloch a samostatných jesenných koncertoch. Na niektoré vybrané miesta v Európe si ich pozvali ako predskokanov nemeckí veteráni SCORPIONS, ktorí oslavujú 50 rokov na scéne.

Vstupenky na RADEGAST LEGENDY 2015 kúpite v sieti Ticketportal, za sympatické ceny, ktoré sa budú postupne zvyšovať. V predaji sú jednodňové lístky, permanentky, VIP permanentky, ale aj balíčky VIP permanentky s ubytovaním v hoteli a s odvozom do areálu a späť. Pre prvých 1000 návštevníkov má Radegast pripravený darček. 

Radegast Legendy 2015

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *