Punkáči z celého Slovenska aj Česka sa zídu na festivale Punkáči deťom už tento štvrtok

Už len párkrát sa vyspíme a ôsmy ročník festivalu Punkáči deťom opäť otvorí svoje brány pre všetkých punkáčov s dobrým srdcom. Na tri dni od 30. augusta do 1. septembra sa prídu na rybníky do Opatoviec pri Trenčíne zabaviť nielen Slováci. Podstatné ale je, že každý kúpou vstupenky podporí deti, ktoré to potrebujú. Celý výťažok zo vstupného totiž putuje nadácii Pomoc deťom v ohrození, ktorá financie rozdeľuje chorým, týraným, zanedbávaným, zneužívaným, postihnutým deťom alebo deťom, ktoré sa ocitli v ohrození zdravia a života. Časť vyzbieraného parkovného navyše putuje Trenčianskemu útulku.

 

Za odmenu a do tanca zahrajú viac ako štyri desiatky kapiel. Či už to budú talianske kapely LOS FASTIDIOS a THE TWINKLES, alebo HOTEN TOTEN, PIPES AND PINTS, TOTÁLNI NASAZENÍ, HOUBA, KARPINA, THE PARANOID, PUNK FLOID, VISION DAYS, ZAKÁZANÝ OVOCE a mnohí ďalší, počas celých troch dní sa bude na čo na pódiu pozerať a pred pódiom vyblázniť.

 

Okrem kvalitného hudobného programu je pre návštevníkov nachystaných mnoho lákadiel aj mimo pódia. Turnaj v stolnom futbale, bedminton, stolné hry, oddelené stanové mestečko pre rodiny s deťmi, kamenné sprchy a toalety, betónové parkovisko… Načapovať si budete môcť dať do vratných kelímkov s potlačou festivalu, ktoré budú v prípade nevrátenia milým suvenírom. Ďalší merch bude dostupný v samostatnom stánku, kde bude aj možnosť nabitia mobilného telefónu. K dispozícii bude aj cisterna s pitnou vodou a vegánov poteší stánok s čisto vegánskym jedlom.

 

Organizátori myslia na všetko, a tak bude festival Punkáči deťom určite príjemným zážitkom pre všetkých zúčastnených bez ohľadu na vek či pohlavie. Vidíme sa už tento štvrtok v Opatovciach pri Trenčíne!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *