Puddle Of Mudd, UK Subs, Kabát a mnoho ďalších na tohtoročnom Topfeste

Prvý júlový víkend bude na piešťanskom letisku patriť najväčšiemu slovenskému rockovému festivalu Topfest, ktorý postupne zverejňuje tohtoročný line-up.

 

K stálici festivalu, ktorou KABÁT určite sú, pribudli do zoznamu PUDDLE OF MUDD, UK SUBS, WANASTOWI VJECI, CHINASKI, HORKÝŽE SLÍŽE, DESMOD, INEKAFE, ZÓNA A, SLOBODNÁ EURÓPA… A bude ich ešte viac.

 

„Zahráme všetky „zabijácke“ hity od počiatku našej kariéry a k tomu aj nové songy! Pripravujeme totiž experimentálny album Jacket On The Rack, ktorý je už takmer hotový. Naši fanúšikovia sú ohromní a nemáme dostatok slov na to, aby sme im poďakovali. Tešíme sa z ich dlhoročnej podpory na celom svete. Teraz sa špeciálne tešíme na slovenské publikum,“ nechal sa počuť Wesley Reid Scantlin, spevák a gitarista Puddle Of Mudd. Ten sa na Topfest teší aj preto, že tam budú znieť rôzne druhy hudby. Organizátori chcú tento rok poukázať aj na štýly, ktoré boli predchodcami rocku.

 

„Rozhodli sme sa dať priestor aj štýlom, ktoré boli predchodcami rockovej hudby. Napokon, rock používa motívy klasickej, ľudovej či jazzovej hudby. Na festival sme pripravili žánrové prekvapenia, zaznie aj muzikálová hudba, worldmusic, hip-hop či techno. Ale iba ako osvieženie,“ vysvetľuje organizátor festivalu Dušan Drobný. „Kapely vyberáme najmä podľa záujmu návštevníkov. Nie náhodou už po jedenástykrát u nás vystúpi Kabát. Teším sa, že sa nám podarilo dohodnúť aj také hviezdy najvyššej kvality, ako sú Wanastowi Vjeci či Chinaski. Zoznam vystupujúcich ešte nie je konečný, stále vyjednávame a o ďalších vystupujúcich budeme priebežne informovať.“

 

Ak teda chcete prvá dva júlové dni stráviť na Topfeste, lístky si môžete kúpiť cez Ticketportal alebo predpredaj.sk. Dvojdňové permanentky sú za zvýhodnenú cena, ktorá bude stúpať. K dispozícii sú aj VIP vstupenky, no ich počet je obmedzený.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *