Prvotriedne slovenské rockabilly prichádza s novým videoklipom

Pamätáte si ešte na náš rozhovor so skvelou partičkou z Martina, ktorá si hovorí MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS? Vtedy, okrem všetkého možného iného, o čom sme sa s chalanmi bavili, sme dostali aj zaujímavý prísľub. Frontman kapely Mako totiž sľuboval nový videoklip. Počkali sme si naň síce o dva mesiace dlhšie, než vtedy spomínal, ale nakoniec sme sa dočkali.

 

Presne v polovici októbra prichádza kapela so zbrusu novým klipom ku skladbe Bonnie And Clyde. Tento pútavý mafiánsky príbeh vás prenesie do krutých časov gangstrov a prohibície. Ako sa vyjadril spevák Mako: „Bola to fakt veľká sranda točiť tento klip a dali sme do toho enormne veľké množstvo energie v rekordne krátkom čase. V podstate dva dni, od rána do rána. Ďakujem všetkým zúčastneným a že ich nebolo málo, že prispeli svojou troškou do tohoto veľkého súkolesia a dúfam, že výsledok od maestra Marka Balagea vás poteší.“

 

Tento audiovizuálny počin je v poradí druhým videom z dielne kapely. Bonnie And Clyde preberá štafetu po klipe k titulnej skladbe z debutového vinylu kapely Born In Wrong Time. Ten zverejnila kapela už v máji 2016.

 

Ak ste teda milovníkmi energického rockabilly a bavia vás mafiánske historky, toto je presne to, čo by ste si nemali nechať ujsť. Mladí, šikovní Slováci si dali skutočne záležať. Už sme u nich zvyknutí, že skutočne je čo počúvať, ale tento raz sa je veru aj na čo pozerať.

 

A ešte jedna zaujímavosť. Premiéra klipu sa v nedeľu 15. októbra o sedemnástej hodine nekonala iba na internete. Tí, ktorí sa v rovnakom čase, teda o sedemnástej, nachádzali v martinskom bare Kocúr, kde sa nový klip premietal, si ho mohli navyše pozrieť po boku samotnej kapely. 


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *