Program 16. ročníka festivalu Rock pod Kameňom je už kompletný

Už o necelý mesiac sa v rekreačnej oblasti Sninských Rybníkov otvoria brány festivalu ROCK POD KAMEŇOM, ktorého program je už k nahliadnutiu aj s časovým harmonogramom. Na jednom z najlepších slovenských festivalov, ktorý sa koná od 9. do 11. augusta v Snine, sa tento rok predstaví legenda na svetovom turné HELLOWEEN, DRAGONFORCE, PRETTY MAIDS, VICE, TOMÁŠ KLUS, PETER NAGY a INDIGO, GLADIÁTOR, INÉ KAFE, METROPOLIS, KARPINA a ďalší. O headlinerské otvorenie na obrovskom Spark stagei s úžasnou svetelnou šou a videoprojekciou sa postará kapela KABÁT.

 

Kabát odštartoval túto letnú sezónu na dvoch známych festivaloch a pokračuje s vystúpeniami na hudobných akciách pod názvom Letofest: „Na obou festivalech byla opravdu super atmosféra, a my jsme si to jako vždy užívali. Koho jsme nepotkali, na toho se těšíme, a koho jsme potkali, tak tomu děkujeme. Užívejte léta, jak standardně na konci našeho setu říká Josef.“

 

Tešiť sa môžeme na nezabudnuteľnú atmosféru hudobnej oslavy. Festival každoročne navštívia aj rockeri zo susedných krajín, rovnako si úžasnú atmosféru nenechajú ujsť ani domáci, ktorí domov priletia z Anglicka či USA. Organizátori sa opäť postarali o to, aby mali návštevníci príjemné zážitky a komfort. V súčasnosti ročník 2018 ponúka kompletný program s časovým harmonogramom. Kapely tvoria kvalitný a rôznorodý program, ako tomu bolo doposiaľ pätnásť úžasných rokov. Či už pôjde o svetovo známych headlinerov, alebo, naopak, o miestne začínajúce kapely, ktoré sa pre našich návštevníkov stanú veľkými objavmi. Voľné chvíle vyplníte návštevou bio kúpaliska alebo okolitých pamiatok. Zároveň v areáli pre našich návštevníkov plánujeme naďalej vylepšovať servis a zázemie festivalu,hovorí PR manažér festivalu Pavol Dráb.

 

Rock pod Kameňom bude hostiť špičkových velikánov rocku už po šestnástykrát. Vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke festivalu alebo v sieti Ticketportal. Jednodňové vstupenky exkluzívne v sieti Tickteportal. Využiť tiež môžete skupinovú zľavu 3 + 1 cez festivalový web (pri objednaní 4 trojdňových vstupeniek, platíte iba za 3).

Program 16. ročníka festivalu Rock pod Kameňom je už kompletný

Kompletný program festivalu


Použité zdroje:
Pavol Dráb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *