Pripravte sa na brutálny masaker v Randali

V novembri sa tešte na Grand Slam, ale žiadny tenis nečakajte. Dokonca sa nebude mlátiť ani slama, ale bude to riadna dávka brutálneho death metalu.

 

Pripravte sa na päticu zahraničných kapiel najhrubšieho, respektíve najbrutálnejšieho zrna PATHOLOGY, PYREXIA, EPICARDIECTORY, KRAANIUM a SINAYA. Ako špeciálny hosť, ktorý len tak hocikde nevystupuje a vidieť ich naživo je v podstate už len raritou, bude slovenská legenda brutal death metalu SANATORIUM. Vystúpia v rámci turné Grand Slam European Tour 2018 v bratislavskom klube Randal 14. novembra.

 

Pathology sú californský masaker motorovou pílou založený na brutal deathmetalovej platforme. Vznikli v roku 2006. Na konte majú 9 štúdiových albumov. Predstaviť ale prídu hlavne ten posledný s rovnomenným názvom Pathology, ktorý im vyšiel v roku 2017.

 

Okrem zástupcu west coastu máme aj eastcoastovú verziu prívržencov mäsiarských praktík. Kapela Pyrexia z New Yorku je o generáciu staršia, vznikli už v roku 1990, a do Bratislavy prinesú už svoj v poradí piaty album, ktorý je čerstvý ako bravčová krv na bitúnku. Ich tohtoročná novinka Unholy Requiem vás presvedčí, že ešte v žiadnom prípade nepatria do starého železa.

 

Brutálny smrtiaci kov starého kontinentu budú reprezentovať nórski Kraanium, ktorí tiež dovezú novinku, tohtoročný album Slamchosis.  

 

Ďaľšou európskou kapelou budú českí Epicardiectomy. Jedna zo služobne mladších kapiel predvedie, ako sa robí slam v Prahe. Kapela vznikla v roku 2007 a zatiaľ vydali dva albumy, posledný v roku 2014 s názvom Putreseminal Morphodysplastic Virulency.

 

Do Ameriky sa vrátime opäť s kapelou Sinaya, ale tentokrát do tej južnej. Pripravte sa sa temperamentné brazílske devuchy. Tie z druhej strany oceánu dovezú svoj čerstvo vydaný debutový album Maze Of Madness.

 

Akciu budú otvárať SANATORIUM a minimálne kvôli tejto legendárnej domácej kapele sa oplatí prísť. Takže nachystajte si prasačie masky, gumenné kurence a vidíme sa v kotli.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *