Predvianočná hardcoreová skákačka

Chcete si pred Vianocami ešte poriadne zaskákať? Pokiaľ sa budete 22. decembra nachádzať v Bratislave, tak sa vám k tomu naskytne príležitosť. V klube Randal sa chystá akcia, kde vystúpi 5 kapiel – FROM OUR HANDS, SKYWALKER, YEARS ASLEEP, DONNIE DARKO a CITYLIGHTS. Začiatok je naplánovaný na 19:00.

 

From Our Hands sú bratislavskí rockeri. Kapela pôsobí v zložení Matej Hoťka (gitara, spev), Rišo Klimo (basa), Matej Turcer (gitara), Michal Danisovic (bicie). Na konte majú album Individuals, ktorý im vyšiel v roku 2014.

 

Years Asleep je ďalšia bratislavská kapela. Žánrovo zapadajú do post hardcoreu. Kapela sa skladá z členov GZA (vokál), Marek (gitara), Robo (gitara ), Tomino (basa) a Andrew (bicie).

 

Pražskí post hardcoreáci Skywalker pôsobia na našej hudobnej scéne už nejaký ten piatok. Svojím EP Arkham sa presadili na českej hard a metalcoreovej scéne, kde sa tešia celkom silnej fanúšikovskej základni hlavne u mladých ľudí. Vznikli v roku 2010. Na konte majú 5 albumov/EP. Naposledy to bolo EP ELIS.

Progresívni rockeri Donnie Darko z hlavného českého mesta piva Plzne boli pôvodne štvorica. Momentálne sú v trojici Filip (gitara, spev), Ivan (bicie) a Martin (gitara), keďže kapelu opustil basák Vojta, takže uvidíme, ako sa s tým vysporiadali na pódiu. Na konte majú momentálne jedno EP Supertra.

 

Citylights k nám prídu tiež z Prahy. Českej trojici Hubic (vokál), Varlok(gitara) a Staidl (bicie)  v roku 2015 odišiel basák a momentálne podľa dostupných zdrojov náhradného nemajú. Vznikli v roku 2010 a na konte majú EP Hydra.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *