Pred dvomi rokmi bratislavský koncert vypredali, teraz sa vracajú. Prinesú Hollywood Undead aj nový album?

V roku 2016 to tu Kalifornská partička s predstihom vypredala. Reč je o rap-rockovej smršti HOLLYWOOD UNDEAD. Kto vtedy koncert zažil, vie, čo očakávať pri ich návrate. Kapela, ktorá pokračuje v odkaze skupín ako Korn, Linkin Park či Limp Bizkit prinesie do Bratislavy energickú šou, ktorá rozhýbe každého. Takže 17. apríla 2019 si poznačte v kalendári červeným a vidíme sa v Refinery Gallery v Bratislave.

 

Pred európskym turné si však „Undeadi“ (Charlie Scene, Danny, Funny Man, J-Dog a Johnny 3 Tears) ešte strihnú koncerty s rapovými legendami Cypress Hill. Ich novému albumu V (Five) sa v roku 2017 podarilo na Spotify prekonať jednu miliardu streamov. Tento rok na úspech nadviazali dvoma singlami. Ten novší Another Level je inšpirovaný elektronikou a nechýbajú aj ťažké beaty. Spevák Johnny 3 Tears k nemu dodáva: ,,Je o posúvaní hraníc až na samotné maximum našich síl a ich následné prekročenie o ďalších desať krokov.“

 

Aj vďaka zverejneným singlom sa šušká o tom, že by Undead mohli priniesť do Bratislavy aj nový album. Ten by mohol uzrieť svetlo sveta na jar 2019. Je sa rozhodne na čo tešiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *