Poznáme ďalšie dve mená Aerodrome Festivalu

Keď sa povie Aerodrome Festival, sme už akosi zvyknutí na veľké mená, ktoré sa predstavujú pod holým nebom na výstavisku Letňany v Prahe. V minulých rokoch si tam zahrali napríklad METALLICA, ALICE IN CHAINS, SYSTEM OF A DOWN, AVENGED SEVENFOLD, ROB ZOMBIE, MEGADETH a ďalší. Na rok 2016 je zatiaľ oficiálne oznámené jedno zvučné meno, KORN. K nemu by sa mali v najbližších dňoch pripojiť ďalšie 2 mená, ktoré sa k nám však už dostali miernym nedopatrením. Ticketportal totiž na svojich stránkach ohlásil, že ďalšími vystupujúcimi budú BRING ME THE HORIZON a BILLY TALENT. 

 

„Moc se omlouváme, ale právě nás management jedné z kapel, kterou máme ohlašovat, požádal, abychom zveřejnění odložili na středu. Je to odůvodněný požadavek, kterému chceme vyjít vstříc. Proto se omlouváme, že obě další dvě kapely zveřejníme až ve středu v 10 hodin. Dobrou zprávou je, že máte tím pádem až do středy do 10 hod. možnost zakoupit si vstupenky za stávající nižší cenu,“ napísali usporiadatelia festivalu na Facebooku.

Festival sa uskutoční 15. júna od 15:00. Momentálna cena vstupeniek je 1190 Kč, od budúcej stredy však vzrastie na 1490 Kč. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *