Powerwolf predsa len prídu aj do našich končín

Už to skoro vyzeralo, že nemeckí vlci POWERWOLF na tomto turné vynechajú našu krajinu. Nakoniec však predsa svitla nádej a už toto leto si ich budeme môcť vychutnať v košickom Spoločenskom pavilóne, kde zavítajú 26. júna.

 

Svorka na čele s alfa vlkom Attilom Dornom aktuálne zažíva vrchol kariéry. Raz to muselo prísť. Powerwolf vždy robili kvalitnú hudbu a boli veľmi obľúbení pre svoj špecifický spôsob, akým si uťahujú z viery. Ale až aktuálny album The Sacrament Of Sin sa stal posledným krokom na najvyšší piedestál. Práve počas turné k nemu sa im darí vypredávať každý jeden koncert, kde prídu.

 

Prvú vetvu turné dokázali vypredať do posledného miesta a niet sa čomu čudovať. TSOS je ich vrcholným dielom, no nelákajú len naň či na staré overené klasiky z predchádzajúcich šiestich albumov. Servírujú ho spolu s takou šou, akú ste u nich ešte nevideli. Tí z vás, čo sa na nich vybrali napríklad minulý november do Prahy už vedia, že príde možstvo plameňov, svetlá, ohňostroj a ďalšie efekty, ktoré z každého jedného koncertu robia zážitok na celý život.

 

Takto ste ešte Powerwolf nevideli, to je viac než isté, rovnako ako to, že by ste si ich v aktuálnej forme rozhodne nemali nechať ujsť a ísť do Košíc sláviť metalovú omšu vo sviatosti hriechu. Lístky na akciu sú už v predaji.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *