Powerwolf chystajú špecialitu na Sviatok všetkých svätých

Len minulý rok nemecká vlčia svorka POWERWOLF vypustila do sveta nový album The Sacrament Of Sin a teraz sa zdá, že už pracujú na niečom novom. Otázkou je, či to bude celá nahrávka alebo len chcú všetkých svätých osláviť po svojom. Zatiaľ sa to však tiahne na oba smery.

 

Vlci sú v poslednej dobe plní prekvapení. Naposledy ľudí lákali na niečo, čo nieslo názov Armata Strigoi, ako jedna z ich veľmi populárnych skladieb. Sotva by však niekto uhádol, že nakoniec bola riešením záhady spoločenská hra v štýle Dungeons & Dragons, kde sú figúrkami jednotliví členovia skupiny. A chvíľu po odhalení tohto tajomstva sa oháňajú ďalším.

Powerwolf chystajú špecialitu na Sviatok všetkých svätých
Powerwolf chystajú špecialitu na Sviatok všetkých svätých

Začiatkom tohto mesiaca znenazdania svorka začala lákať fanúšikov na trailer niečoho, čo príde 1. novembra. Samozrejme, názov je jasný – All Saints‚ Day. A vyzerá to pravdepodobne na nový singel príslušný k danému sviatku. Pretože ak nie, potom sa poriadne hecli a chystajú nový album, čo je zatiaľ ale málo pravdepodobné, keďže sú stále na turné k tomu minuloročnému.

 

Aby toho záhadného nabádania nebolo málo, pribudol na ich profiloch na sociálnych sieťach čierny štvorec, v ktorého ľavom hornom rohu je odhalená časť grafiky s vlčou hlavou s rozďavenou papuľou. Po čase sa odhalil aj ďalší štvorec. Nad týmto ťahákom kapela napísala: ,,Hádajte, čo príde!?“

 

A nezabudnite, že Powerwolf zahrajú v Bratislave 2. decembra.


Použité zdroje:
Foto: FB kapely

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *