Powerpunkeri Compresor sú proti všetkým!

Nový, v poradí tretí album power-punkovej kapely Compresor je ešte horúci – vyšiel totiž iba včera.
Album nesie názov „Proti všetkým sám“ a nasleduje po predošlých Records by Skusobna a P.O.W.E.R. 
Dielko obsahuje 12 piesní so slovenskými textami vrátane bonusu v trvaní približne 47 minút. Chlapci si ho produkovali sami a v kompozícii je citeľný posun vpred. Muzikanti si dali záležať aj na viacstránkovom booklete s textami a foto. Žánrovo sa radí k zmesi punk/rock/metal. 

Toto tretie hudobné dieťa vznikalo 2 roky a za ten čas sa v kapele vystriedalo viacero členov. Zostava je momentálne ustálená takto: Maco (Gitara, Spev), Matej (Basgitara, Vokál), Majo (Bicie)

Compresor plnohodnotne funguje na hudobnej scéne už od roku 2008. Melodickú zmes punku, metalu, rocku a hardcoru podčiarkujú texty s výpovednou hodnotou – hovoria o bežnom živote, o životných príbehoch, ktoré sa dejú v ich okolí. Nastavujú zrkadlo a kritizujú systém.

Powerpunkeri Compresor sú proti všetkým!

Kapela koncertuje na Slovensku i v Čechách, minulý rok sa im podarilo zahrať aj na akcii v Srbsku. Najbližšie plány do budúcna zahŕňajú nahratie singla v profesionálnom nahrávacom štúdiu a natočenie videoklipu, samozrejme, ďalšie koncerty a tvrdú prácu na sebe, ktorú si už verní fanúšikovia za tie roky všimli a aj ocenili svojou podporou. 

Viac sa o kapele dozviete na: www.compresor.sk a www.facebook.com/compresorvt

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *