Pomôžte skupine Dilemma spravodlivo odovzdať 2000,-EUR

Skupina DILEMMA intenzívne koncertuje v rámci slovenskej časti turné, ktorá potrvá až do polovice októbra. Počas neho stihli zverejniť klipy zo súťaže pre mladých umelcov o najlepší videoklip: “VIDEO ZA 2000”.

Súťaže sa mohol zúčastniť každý, kto na ľubovoľnú pieseň z nového albumu Low Profile Scream poslal video, ktoré sám natočil. Členovia kapely vybrali 10 najlepších videí do finále, v ktorom budú o priazeň divákov bojovať tri týždne. 

Víťazným videom bude to, ktoré dosiahne na YouTube najviac like-ov, a jeho tvorca získa cenu 2.000,- EUR. Víťaz bude vyhlásený po ukončení hlasovania, teda 31. októbra.

Všetky finálové videá bude skupina naďalej používať počas koncertov v projekcii a bude ich prezentovať v rôznych dostupných kanáloch, a tým pomôže mladým tvorcom zviditeľňovať sa. Súťaž zatiaľ napĺňa svoj účel – dať priestor mladým umelcom, pracovať aj s netradičnými témami. Videá, ktoré prišli, dokazujú, že kvalita ani originalita týmto menej známym tvorcom nie je cudzia. Medzi klipmi mám svojho favorita, ale prezradím ho až po skončení hlasovania,” povedal o súťaži frontman Dilemmy Ján Spišák 

Hlasovanie prebieha na Youtube skupiny Dilemma:
 http://www.youtube.com/playlist?list=PLBfNj5GtJOOZpExCaigNbxrCJg1_hZVCC

Aktualizované informácie o súťaži a koncertoch nájdete na:
www.dilemma.sk a https://www.facebook.com/dilemma.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *