Poľsko-slovenský metal zaznie Liptovom a ďalšími mestami

Liptov sa teší na výnimočný koncert. V piatok 13. 11. 2015 si za bránami Kolotočova v Liptovskom Mikuláši môžete vychutnať nielen skvelé pivo, ale aj unikátny hudobný zážitok. Na koncerte pod názvom Thrash Core Attack, ktorý je prvý v rámci jesennej poľsko-slovenskej šnúry SLAVE TO THE SYSTÉM TOUR / INDUSTRIAL AUTUMN RIDE, sa predstavia kapely THY DISEASE z Poľska, WATAGE z Košíc a lokálny support FIERY WALTZ.

 

Thy Disease, poľská industrial death metalová kapela, vznikla v roku 1999, sformovala sa z členov kapiel Sceptic, Anal Stench, Crionics. Na konte má album Rat Age z roku 2006. Poznať ju môžete ako predkapelu skupiny Gojira z vystúpení v Poľsku. Tú hádam predstavovať netreba.

 

Wastage hrajú thrashcore/metal a pôsobia na scéne už pár rokov. V súčasnej zostave hrajú od roku 2013, májú za sebou prvotinu Right Now (2014) a tento rok pokrstili album Slave To The System. Krstnými im neboli nikto iný ako veľkí Decapitaded, tento rok si taktiež zahrali so Sepulturou.  

 

Liptivský Mikuláš však bude len začiatok. Dvojica Thy Disease a Wastage bude spolu pokračovať aj 14. 11. v Poprade, 20. 11. v Košiciach a 21. 11. v Žiline.

Poľsko-slovenský metal zaznie Liptovom a ďalšími mestami Poľsko-slovenský metal zaznie Liptovom a ďalšími mestami

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *