Pokračovanie príbehu skladby z predošlého albumu premietla Snovonne do nového klipu

Už v poradí tretím klipom z novej dosky The Child And The Bitch potešila SNOVONNE svojich fanúšikov. Ako uverejnila interpretka na svojom oficiálnom webe, skladbou Filth sa vizuálna podoba najnovšieho albumu stáva opäť o čosi temnejšou. „Toto video je tak groteskné a machiavellistické ako skladba sama,“ opisuje interpretka náladu svojho najnovšieho vizuálneho počinu. Neostáva nám iné, iba súhlasiť. Celkovo je tento klip totiž oproti dvojici tých predošlých o čosi viac „snovonneovský“, respektíve taký, aký by verný fanúšik z dielne Snovonne čakal. Ako vždy, z nového videa je silne cítiť, že autorka si na svojich klipoch dáva z umeleckého hľadiska veľmi záležať.

 

Skladba Filth bola pôvodne napísaná ako pokračovanie piesne Puppet‘ Lyric, ktorá sa objavila na predošlej štúdiovej doske The Nightmare Bride. Túto skladbu Snovonne opísala ako žalostný dialóg medzi „bábkami“ a ich egocentrickým tvorcom. Pokračovanie tohto príbehu si môžete premietnuť práve vo videu ku skladbe Filth.

 

Celé video bolo opäť, samozrejme, v réžií samotnej Snovonne, ktorá sa tento raz dokonca vybrala scénu na hojdačke natočiť do miestneho tanečného štúdia. Autorka nesklamala a nezabudla do klipu zakomponovať ani svoju veľkú záľubu – elektroterapiu, takže opäť sa môžete pokochať aj prístrojmi kedysi používanými v tomto odvetví (alternatívnej) medicíny.

 

Klip ku skladbe Best Days vydala Snovonne ešte pred vydaním svojej tretej štúdiovky. Druhý Home prišiel na rad v deň, kedy doska The Child And The Bitch prišla na pulty. Teraz, pár mesiacov po vydaní albumu, sme sa dočkali v poradí tretieho klipu. Nechajme sa prekvapiť, či pre nás Snovonne chystá aj ďalšie audiovizuálne zážitky späté s jej najnovšou doskou. Možno nám to prezradí aj v pripravovanom rozhovore.


Použité zdroje:
snovonne.net

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *