Pôjde bitkár Vince do väzenia?

Bývalý spevák MӦTLEY CRÜE Vince Neil mal pred časom v Las Vegas napadnúť ženu, ktorá iba chcela autogram. A paradoxne, ani nie od neho. Teraz čelí žalobe v hodnote sedemdesiatpäťtisíc dolárov alebo šiestim mesiacom väzenia.

 

Problémy sa začali, keď Vince obedoval s hercom Nicolasom Cageom v hoteli Aria. Pri odchode z miesta k nim prišla žena s tým, že chcela získať podpis od herca a zložiť mu niekoľko komplimentov pre jeho role. Vtedy Vince bez akéhokoľvek varovania ženu schytil, hodil o chodník a Cage ju musel pred spevákom zachrániť, pričom Neil následne zaútočil aj na herca. To všetko sa dialo pred zrakom ženinho štrnásťročného syna a komika menom Carrot Top. Keď Neil konečne pustil napadnutú ženu, mal vraj napadnúť ďalšiu, ktorá v tom čase vyšla z hotela. Podľa všetkého bol Vince opitý a (alebo) pravdepodobne aj pod vplyvom drog.

 

Napadnutej Kelly Guerrero neskôr diagnostikovali zlomenú kostrč a vážne zranený ľavý bok. Zažalovala slávneho speváka, čím na povrch vyplávala aj Neilova história plná sebeckého, násilného a nezodpovedného správania v opitosti. Medzi inými dôsledkami jeho činov je zahrnuté aj zabitie človeka v čelnej zrážke v roku 1984, kedy šoféroval ako inak, opitý. 

 

Momentálne sa celým prípadom napadnutia zaoberá americký federálny súd. Pokiaľ by Neila odsúdili z tohto hrozného činu, potom by mohol skončiť vo väzení až na pol roka. Guerrero žiada za všetko odškodné vo výške sedemdesiatpäťtisíc dolárov. Incident je zachytený aj na videu.


Použité zdroje:
teamrock.com, broadly.vice.com
Foto: loudwire.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *