Pohodová skladba Chceš ma nájsť od Mofokiller

Bratislavská formácia Mofokiller zverejnila nový videosingel s názvom Chceš ma nájsť. Kapela sa spojila s Tomášom Buronom, frontmanom Rust2Dust a z tohto spojenia vznikla pohodová skladba, ktorá ťa donúti kývať hlavou a priblblo sa usmievať.

„Chceš ma nájsť je taký náš mačkopes. Nakŕmili sme ho hip-hopom, country a metalom, no a on si začal šťastne štekať, mňaukať a vrtieť chvostom. Navyše, pri videoklipe sme sa parádne zabávali. Takže výsledok je naozaj veľmi pozitívny,“ hovorí Miro Beka, ktorý v kapele pôsobí ako spevák, basgitarista a zvukár.

A aké posolstvo v sebe skrýva skladba Chceš ma nájsť? „Ľudia stále hľadajú „Niečo“. Túžime po láske, pravde, šťastí alebo rovnováhe. Ale čo ak to „Niečo“ hľadá nás. Nepozerajme sa na svet len cez seba a otvorme sa. Nechajme sa nájsť…“

„Tomáš Buron je podľa nás jeden z top 5 rockových frontmanov na Slovensku. Veľmi nás potešilo, že ochotne pristúpil na spoluprácu. Predstavili sme mu hotovú skladbu. On ju však bez hanby prepísal,“ smeje sa gitarista, skladateľ a textár Matúš Cíger.

Najnovší videoklip sa natáčal v Bratislave a blízkom okolí. Ide už o tretí videoklip, ktorý si kapela natáčala a produkovala sama. Mofokiller ho poňali netradične. Ale nebudeme viac prezrádzať, pozrite si výsledok nižšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *