Poetry In Telegrams predstavujú dve novinky

Hudobný projekt POETRY IN TELEGRAMS sa v októbri ohlásil hneď s dvomi novinkami – s knihou textov a novým videoklipom.

 

Knižka War for the Point of the Story (Poetry in Telegrams Lyrics) je textová príloha k doterajším štyrom albumom a uzatvára tak jednu etapu tohto medzinárodného projektu, ktorý založil slovenský hudobník a textár Johny Štefeček. Na knihe – rovnako ako na obálkach všetkých CD – spolupracoval dvorný grafik Pavol Truben. Predslov napísal hudobný redaktor a novinár Rudi Rus.

 

Videoklip Mysteries [Love Is Not Enough] je analogicky poslednou epizódou celej série klipov s populárnym Gregorom Hološkom v hlavnej úlohe. Tentoraz mu sekunduje mladá herečka Ivana Kološová, ktorú môžete vidieť napríklad v muzikáli Tisícročná včela na doskách Divadla Andreja Bagara v Nitre. Režisérom záverečnej, piatej časti „seriálu“ je opäť Peter Čermák.

 

Singel pochádza z ostatného albumu I, Koheleth, ktorý bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy. O bicie sa na nahrávke postaral jeden z najuznávanejších bubeníkov sveta Marco Minnemann (GER/USA). Ten sa so svojou kapelou The Aristocrats čoskoro predstaví aj slovenskému publiku.


Použité zdroje:
Foto: P. Čermák

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *