Poďte na Megadeth. Do Prešova

V januári vydala kapela MEGADETH svoj nový a silný album Dystopia a o pol roka na to ho predstaví v Prešove. Na akcii Harley Days 16. júla uzavrie európsku časť Dystopia World Tour a odštartuje dvojdňový program plný ikonických harlejov.

 

„Toto je Megadeth! Hudobný biznis aj my sme zažili rôzne turbulencie, ale v nových skladbách prinášame presne tú energiu, ktorá funguje pri živom hraní, pretože fanúšikovia ti dajú presne najavo, čo sa im páči,“ rozpráva Dave Mustaine o novom, v poradí pätnástom štúdiovom albume. „Máme skvelé skladby, ktoré proste fungujú. Ale pre ľudí bude najväčším prekvapením, keď si nás vypočujú naživo s Chrisom a Kikom, bezohľadu na to, čo videli na internete,“ reaguje na nedávne personálne zmeny v kapele Dave (gitarista Kiko Loureiro a bubeník Chris Adler).

 

Práve Harley Days vytvorili priestor pre ideálne podujatie založené na jazdení, exkluzívnych koncertoch a bohatom dvojdňovom programe. „Chceli sme to povýšiť na Harley Days. Našli sme skvelých partnerov a tešíme sa na všetkých návštevníkov, či už to budú motorkári, muži, ženy alebo rodiny s deťmi, každý si príde na svoje,“ pozýva na podujatie spoluorganizátor Martin Vichrest z Harley-Davidson Prešov. Harley Days sa uskutočnia 16. a 17. júla v Prešove. Pripravený je bohatý program zdarma pre návštevníkov počas oboch dní pred Tatran Handball Arenou (Mestská športová hala) a priamo v hale sa v prvý deň podujatia uskutoční koncert nielen skupiny Megadeth.

 

„Samozrejme, chceme ponúknuť viac a už momentálne pracujeme na ďalšom zahraničnom a slovenskom interpretovi. Verím, že všetkých príjemne prekvapíme, pretože takéto podujatie sa dá vystavať veľmi zaujímavo a odlišne od klasických hudobných festivalov. Prezradím ešte, že tínedžerom ponúkneme namakané bike & skate exhibície a deti sa vyšalia v ride parku, čo je prekážková dráha s bicyklami, populárna hlavne v západných krajinách,“  dodáva Edo Kopček.

 

Lístky na Megadeth sú už v predpredaji v sieti predpredaj.sk. Prvých 100 lístkov na státie je k dispozícii za zvýhodnených 33 eur. Po ich vypredaní bude lístok na plochu stáť 35 eur a 39 eur na sedenie. Pre viac informácií sledujte tiež facebookové profily organizátorov Harley-Davidson Prešov, LR Media a ProMusic.

Poďte na Megadeth. Do Prešova

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *