Podoba 8. ročníka metalového festivalu Phantoms of Pilsen je známa

Undergroundový metalový festival Phantoms of Pilsen sa v českom meste piva – Plzni – bude konať už po ôsmy raz. Vieme, ktoré kapely sa na ňom zúčastnia a koľko vás to bude stáť.

Jesenný festival privíta od 23. do 25. októbra viac ako dvadsať kapiel z rôznych kútov Európy. Objavia sa legendárni švédski metalisti CENTINEX a ich kolegovia DIABOLICAL, dánski black metalisti ANGANTYR, z Nemecka sa zastavia ATTIC

Death thrash metal privanie z Chorvátska a to v podobe kapely WAR-HEAD a festival nezabudne ani na svoju domácu scénu, ktorú zastúpi IMPURITUM. Tí sa môžu pýšiť prastarou zostavou českej dark metalovej legendy AVENGER.

Spomenieme ešte, že 23.10. sa bude konať Warmp-Up party spolu s kapelami AGRYPNIE a FREITOD z Nemecka a HARAKIRI FOR THE SKY z Rakúska.

Program tým, samozrejme, nekončí. Zoznam doteraz potvrdených účinkujúcich nájdete na stránkach festivalu na www.phantomsofpilsen.cz, prípadne na www.facebook.com/crew.pilsen.

Svoj záujem o lístky adresujte na tickets@phantomsofpilsen.cz. Cena je nastavená na 850 Kč za dvojdňovú vstupenku v predpredaji a 950 Kč za vstupenku na mieste. Lístky na Warm-Up party sa kupujú samostatne, a to za cenu 250 Kč priamo na mieste konania.

Line-up festivalu Phantoms Of Pilsen bude skompletizovaný v piatok 27. júna, kedy bude tiež spustený predpredaj v sieti Ticket Art a v kamenných obchodoch Musicrecords v Plzni a Red Raven v Prahe. 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *