Pod zrúcaninou bude prvý ročník festivalu plného temných žánrov

Pod zrúcaninou Turnianskeho hradu vypukne 16. septembra prvý ročník festivalu kapiel hrajúcich temnejší žáner, na aký ste boli zvyknutí doposiaľ. Chystá sa tu totiž akcia s názvom Beneath The Ancient Ruins a počas sobotného popoludnia prinesie na juhovýchod Slovenska šesť nadupaných kapiel.

 

BLACK LIGHT  je mladá a nádejná thrashová formácia z Košíc, ktorá predvedie materiál zo svojej dosky Name Of The One, ktorú vydali minulý rok. Staronoví drtiči MORDUM  so svojím razantným death metalom presvedčili, že sú tu a pokračujú vo svojom smrteľnom razení. Z Maďarska pre priaznivcov starého Kreatoru, Destructionu či Assassinu nastúpi MÖRBID CARNAGE  so svojím old school thrashom.

 

Z Košíc sa predstaví ďalšia temná formácia hrajúca death black metal, ktorá sa teší veľkej priazni fanúšikov, a to kapela INFER. Zo severu na návštevníkov zaútočia poľskí diabli CHRIST AGONY pod vedením Cézara a vo svojom blasphemy antichristian blackovom legacy turné poctia aj Slovensko svojím apokalyptickým príchodom. Zo severnej Moravy na festival zavíta INFERNO na čele s veľmajstrom elementárov a živlov Adramelechom a podá v neskorých večerných hodinách svoju ódu z najväčších hlbín, zákutí, iných dimenzií a svetov pod názvom Gnosis Kardias. V septembri teda nezabudnite namieriť svoje kroky na otvorené priestranstvo pri Reštaurácii pod hradom v Turni nad Bodvou.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *