Poď do Brna a vyhraj klubovú noc Hrnem Brnem

Brnenská klubová noc Hrnem Brnem je za dverami už po piaty raz. Bude sa konať v sobotu 4. apríla v kluboch Melodka, Favál, Metro Music Bar, Mersey, Eleven a Fléda. Tentokrát organizátori spojili svoje sily s tímom okolo hudobného portálu Fair Price Music a po prvýkrát pripravili súťaž pre kapely o účasť na tejto unikátnej udalosti.

Program klubovej noci bude opäť veľmi pestrý. Časť kapiel bola vybraná tímom Fair Price Music, časť si vybrali priamo dramaturgovia jednotlivých zúčastnených klubov. Každý klub navyše privíta vo svojom programe jednu kapelu, ktorú si zvolia priamo fanúšikovia. Hlasovanie bude prebiehať od polovice marca na Facebook evente Hrnem Brnem.

Kapely, ktoré sa chcú prihlásiť do súťaže, majú túto možnosť do 15. marca. Pripomíname, že súťaže sa môžu zúčastniť aj hudobné zoskupenia zo Slovenska. Všetky podrobnosti plus registračný formulár sú k dispozícii na https://www.fairpricemusic.com/hrnembrnem5

Fair Price Music i Hrnem Brnem má podobnou myšlenku – přinášet fanouškům zajímavou kvalitní hudbu a podpořit kapely v jejich snažení, proto se nám tohle spojení od začátku líbí,” hovorí Ondro Novák z tímu Fair Price Music. “Chceme pátý ročník Hrnem Brnem opět něčím oživit, proto jsme Fair Price Music s nápadem spolupráce oslovili. Hned následně nás pak napadla myšlenka soutěže, do které by se mohly přihlásit všechny kapely, které mají o účast na Hrnem Brnem zájem,” dodáva Jakub Bezděk, jeden z organizátorov klubovej noci.

Fair Price Music

Portál Fair Price Music slúži hudobníkom, ich fanúšikom a podporovateľom. Je priestorom, kam hudobníci umiestňujú svoje diela a sami stanovujú ich cenu. Cieľom Fair Price Music je podporovať hudbu a hudobníkov všetkých žánrov a správať sa na všetky strany prirodzene a vo všetkých ohľadoch fair.

Poď do Brna a vyhraj klubovú noc Hrnem Brnem

Hrnem Brnem

Hrnem Brnem je multižánrový festival, spájajúci brnenské hudobné kluby, ktorých dramaturgia sa špecializuje na živú produkciu. V rámci jednotlivých edícií synchronizujú pre jeden večer všetky zúčastnené kluby svoj program a otvoria zdarma s cieľom priblížiť živú hudbu širokej verejnosti. Spoločný program je podporený špeciálnymi autobusovými linkami, ktoré zabezpečujú plynulý a pohodlný presun návštevníkov medzi jednotlivými podnikmi. Jednej edície sa zúčastní v priemere šesť klubov, ktoré dohromady hostia okolo dvadsať kapiel a šesť DJs. Hrnem Brnem #4 sa minulý rok zúčastnilo zhruba 5000 ľudí, podobné číslo sa očakáva aj tento rok. 

Viac info nájdete na www.fairpricemusic.cz alebo https://www.facebook.com/HrnemBrnem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *