Pochváľte sa kvalitnými fotkami z koncertu

S portálom pda.sk, ktorý prevádzkuje internetový obchod eshop.pda.sk, sme pre Vás pripravili súťaž. S majiteľom sa poznáme už nejaký ten rok a keď spúšťal spomínaný eshop, rozmýšľali sme, ako ho spropagovať. Napadlo nás, že by sme pre čitateľov rocker.sk mohli urobiť súťaž. Lenže ako prepojiť tak rozdielne svety ako rocková hudba a nejaké technické vychytávky? Ťažko.

Pôvodný plán bol, že do súťaže dáme takýto malý reproduktor, ktorý si cez bluetooth prepojíte s mobilom a môžete ozvučiť väčšiu miestnosť kvalitným stereo zvukom, dokáže konferenčné hovory a ak vám niekto zavolá, funguje aj ako hlasitý odposluch.

Ale povedzme si pravdu. Je toto výhra vhodná pre rockerov? Podľa mňa priveľmi nie. Sám som rocker a viem, že tak ako ja, aj vy chodíte radi na koncerty. A taktisto viem, že z koncertu si fanúšik odnáša zážitok a množstvo fotiek alebo videí.

Takže, vhodnou výhrou pre rockera je kvalitný objektív na iPhone 5/5S. Olloclip optika 4v1 obsahuje 4 objektívy, z toho 2 sú ako stvorené pre fotenie koncertu:

Rybie oko – zachytáva zorné pole 180 stupňov.
Širokouhlý objektív – rozširuje zorné pole iPhone foťáka na dvojnásobok.

Ak po tejto sade objektívov túžite, odpovedzte na jednoduchú otázku v termíne od 10.3.2014 do 28.3.2014. Držíme palce.

*Sada objektívov Olloclip 4v1 venovaná do súťaže bola otvorená pre účely recenzie.

Pochváľte sa kvalitnými fotkami z koncertu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *