Pó-zor! S prvými mrazmi je tu pecka ‚Salute‘ od mrazivej skupiny Frozen Poppyhead

Po dvojročnej odmlke vydáva kapela FROZEN POPPYHEAD novú pecku Salute ako prvú ochutnávku z ich chystaného albumu. Rešpekt, ťažký rytmus, tvrdé gitary, basa od spodkov a melodický spev s občasným nahnevaným revom! Takto nejako by sa dala popísať táto čerstvá novinka, ale až jej vypočutie vás donúti nacvičiť si pózu “Salute” na ich makové koncerty.

Táto pieseň po prvý raz zaznela pred dvomi rokmi na turné k projektu Zemětřesení, venovanému Jiřímu Schelingerovi, ktorému kapela predskakovala. Videoklip je zostrihom z ôsmich koncertov a z ich zákulisia a zároveň je spomienkou na túto vydarenú akciu.

O kapele Frozen Poppyhead

FROZEN POPPYHEAD vznikli v roku 2017 v Českých Budejoviciach a od tej doby vydali debutový album The First Furrow s ôsmimi skladbami, z ktorých dve obohatili aj o videoklip a jednu doplnili lyric videom. Aktuálne vydala táto partia spomínanú pieseň Salute a ohlasuje príchod nového albumu. Chalani odohrali niekoľko koncertov v Čechách či v Nemecku a túžia obísť celý svet.

Kapela je zložená zo speváka a gitaristu Richarda Tolknera, gitaristu a vokalistu Alfreda Rezka, basáka Jana Tošera a bubeníka a vokalistu Davida Haladu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *