Po roku sa vracia moldavská divožienka Lena spolu s Infected Rain

Máte radi moderný metal vylepšený o ženský vokál? Na akcii 2. marca si ho môžete v bratislavskom Randali užiť naplno. Rúti sa k nám najväčší vývozný artikel Moldavy INFECTED RAIN so svojou charizmatickou frontwoman Lenou. Minulý rok k nám zavítali s vtedajšou novinkou 86. Tento raz síce nový album neprinesú, ale kto bol na ich poslednom bratislavskom vystúpení, potvrdí, že sa to rozhodne oplatí zopakovať.

 

Ďalšou female fronted bandou budú industriálni melodickí deathmetalisti DUST IN MIND. Vznikli len v roku 2013, ale aj tak stihli za tak krátky čas vydať tri štúdiové albumy. S novinkou From Ashes To Flames prídu aj na naše pódium. Hudobne znejú podobne ako Jinjer.

 

Treťou formáciou, mierne žánrovo vymykajúcou, budú talianski alternatívni metalisti KLOGR. Tí majú zataiľ na konte dva albumy. Ten posledný im vyšiel ešte v roku 2014 s názvom Black Snow.

 

Poslední a zároveň tí, čo to všetko spáchali a zrejme aj tí, čo vás prví roztancujú pod pódiom, sú UP!GREAT. Crossoverová kapela z Ostravy predvedie svoje zaujímavé poňatie prelínania žánrov a ich vokalistka Veronika sa vám určite aj prihovorí miestnym ľúbozvučným nárečím.

 

Na koncert sa môžete naladiť aj čerstvým singlom z dielne Infected Rain, ktorý zverejnili na Valentína.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *