Po lete príde do Košíc metal!

Tri košické kapely RAVENCLAW, WITHIN SILENCE a SLIP OF THE LIP sa v piatok 18. septembra predstavia v klube Collosseum v Košiciach v rámci akcie Cassovians Metalliance Fest.

Rozhodne neseďte doma a príďte sa na úvod školského roka poriadne zabaviť. Metropolu východného Slovenska ovládne dávka melodiky v podaní stálic RAVENCLAW, WITHIN SILENCE, teda niekdajšiu kapelu RIGHTDOOR, ktorá pokračuje v kariére pod vyššie spomenutým názvom. Ich debutový album „Gallery of Life“ vydalo švédske vydavateľstvo Ulterium Records! Dvojicu doplnia rockeri SLIP OF THE LIP.

 

RAVENCLAW

Košické stálice hrajú koncerty a tvoria hudbu už 13 rokov. Kapela chystá počas tohto roka nový singel,
a ak sa všetko podarí, ako plánujú, materiál bude k dispozícii už pre návštevníkov košického koncertu. Pred Cassovians Metalliance Fest ich môžete vidieť na festivale Rock pod Kameňom v Snine a na banskobystrickom amfiteátri v spoločnosti kapiel HELLOWEEN, KREATOR, ELUVEITIE alebo REFUGE. Fanúšikovia sa môžu tešiť na 80-minútový program.

WITHIN SILENCE

Mladá power melodic metalová formácia RIGHTDOOR sa rozhodla pokračovať pod názvom WITHIN SILENCE a v máji im celosvetovo vyšiel debutový album „Gallery of Life“ pod krídlami švédskeho vydavateľstva Uletrium Records. Letnú koncertnú sezónu odštartovali na Topfeste. Skôr ako sa predstavia v septembri na domácej pôde, budú mať august celkom nabitý. Zahrajú si na Rock pod Kameňom, v Hodoníne na festivale Made of Metal a taktiež sa zúčastnia koncertu v Banskej Bystrici, podobne ako RAVENCLAW. Leto uzavrú práve košickým festom Cassovians Metalliance. Nenechajte si preto ujsť ich šou, WITHIN SILENCE sa na domácej pôde predstavia prvýkrát od vydania debutu.

SLIP OF THE LIP

SLIP OF THE LIP sú rockeri, ktorí to vedia poriadne roztočiť a preto nemôžu na tejto akcii chýbať. Skupina funguje od roku 2013, vo februári vydali debutový album „For the First Time“, ktorý obsahuje sedem piesní. Počas tohto roka vyhrali aj súťaž ROKOKO (Rockový košický kolotoč).

Koncert Cassovians Metalliance Fest začína o 18:00, vstupné je v predpredaji v Mestských informačných centrách v Košiciach. Predpredaj lístkov za symbolickú cenu bude spustený na konci júla.

Po lete príde do Košíc metal!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *