Pivo tu, pivo tam, všade pivo alebo BeerRock

Rok bez Pivného behu Bratislavou? Nemožné. Aj preto sa uskutoční i túto jeseň, a to rovno jubilejný dvadsiaty ročník. No nebude to iba o pive a behu. Chýbať nesmie dobrá hudba, ktorou bude oplývať Bakalář BeerRock 2016. Tento rok podujatie pripadá na 24. septembra a miestom konania bude klub CKM na Štrkovici (v hoteli Junior, Drieňová 14).

 

Dobré pivo a hudba sú neoddeliteľnou súčasťou, čo vie každý jeden rocker či metalista, ale najlepšie zrejme tí, ktorí majú tendenciu z času na čas mávať pre množstvo zlatistého moku nejaké tie výpadky a nepamätať si koncerty. Veď keď zábava, tak poriadna, no nie? Na svoje si tak príde každý aj na BR, kde vystúpia DECILITR RUMU, HOSPITAL BUKRA, HYPNOTIC, FAMMES FATALES, SHED HILL, THE FRATERNITY a hlavne oni, legendárni ALKEHOL.

 

Koncerty začnú od 16:00, tak potom radšej opatrne so všetkým pivom, aby ste ich niekde neprespali, lebo by to bola škoda. Veď piť sa bude až do rána.

 

Ak si teda po tejto výzve plánujete poriadne doplniť pivný režim na BR a obohatiť zážitky, nemali by ste váhať, keďže počet lístkov je obmedzený. Cena jedného je šesť eur. Kúpite ich u každého organizátora Pivného behu alebo v bratislavskom bare Roschambo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *