Pipes And Pints sa vyrovnávajú s minulosťou v novom klipe

PIPES AND PINTS vypustili do sveta nový videoklip Karma Killer, kde si vybavujú účet s vlastnou minulosťou. Klip, ktorý oficiálne vyšiel v pondelok 1. októbra o 10. hodine a 10. Minúte, má byť o zlej až toxickej karme a jej záhube. Pripravovaný album má čoskoro potvrdiť smerovanie kapely.

 

„Pipes majú za sebou problematickú minulosť, týmto videoklipom ale za ňou urobíme hrubú čiaru a definitívne vstupujeme do novej éry,“ vysvetľuje hlavný ťahúň kapely Vojto Kalina.

 

Videoklip Karma Killer vznikal v spolupráci s kamarátmi Sultánom Sade a Majkelínou Cat z erotického kinky projektu SM Project. „Radi testujú hranice a provokujú a na výsledku je to rozhodne vidieť. Nám išlo ale skôr o symboliku,“ vysvetľuje Kalina. „Majkelína v klipe stelesňuje živočíšnu energiu, brutálnu krásu, dominanciu, sebavedomie – skrátka všetko, čo vie s karmou zatočiť a dokáže brať osud do vlastných rúk,“ dodáva s tým, že Sultán v klipe nehrá, podieľal sa na ňom však ako koproducent.

 

Na tuzemské a zahraničné pódiá sa Pipes And Pints vrátili v roku 2018 po ročnej pauze a personálnych zmenách. Videoklip má potvrdiť vstup Pipes And Pints do novej éry, ktorú na jar budúceho roku definitívne potvrdí nový album. „Príchod neprehliadnuteľnej osobnosti Iva RafanaTraxmandla na post gitaristu a írskeho speváka Travisa O’Neilla za mikrofón vlial kapele do žíl novú energiu, ktorú pretavíme do nového albumu,“ odkazujú Pipes And Pints.

 

Album priebežne vzniká pod dohľadom producenta Jardu Helešica a jeho vydanie je naplánované na máj budúceho roku. Pipes And Pints sú naspäť a turné k predstaveniu nového line-upu pokračuje aj po Slovensku, Čechách a zahraničí. Na Slovensku zahrajú 9. novembra v žilinskom klube Smerr 77 a 10. novembra v košickom Collosseu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *