Pipes And Pints majú nový videoklip o slobode

Pieseň o slobode, ktorá nie je zadarmo, za ktorú niekedy musíme bojovať a ísť si za ňou. Taká je myšlienka nového videoklipu česko-írskych PIPES AND PINTS k singlu A Million Times More. Nový videoklip vznikal v spolupráci s hudobným publicistom Pavelom Andělom a režisérom Tomášom Bláhom.

 

„Pipes sú pre mňa jasným dôkazom, že všetko ide, keď sa chce. Fňukaním a sťažovaním sa na pomery na českej hudobnej a mediálnej scéne si k ničomu nepomôžete,“ približuje Pavel Anděl, ktorý bol ústrednou postavou spolupráce na novom videoklipe.

 

Pieseň A Million Times More je úvodná pieseň zo stále aktuálneho albumu The Second Chapter, ktorým kapela definitívne potvrdila návrat na hudobnú scénu a pokrstila ho 16. októbra v pražskom Roxy.

 

Po kapelnej pauze nastúpil do zostavy Travis, ktorého som poznal už dlho a hneď som vedel, že sa im bude snažiť akokoľvek pomôcť,“ vysvetľuje Anděl. „Keď mi kapelník Vojta Kalina poslal prvé mixy nového albumu, úvodná pieseň vo mne zanechala najsilnejší dojem. Hneď sme mali vo všetkom jasno. Vedeli sme presne, ako emóciu z piesne podporiť aj vizuálne a bolo v podstate hotovo,“ dodáva.

 

„Nový klip je odkaz všetkým statočným srdciam. Choďte za tým svojím, nech už pochádzate z akéhokoľvek prostredia. Ideme v tom všetci,“ vysvetľuje Vojta Kalina. „Na koncertoch Pipes môžete na všetky starosti všedného dňa zabudnúť, vypustiť paru a stať sa súčasťou partie, ktorá vrelo príjme medzi seba kohokoľvek, kto sa z toho všetkého, čo život prináša, nepo…,“ uzatvára.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *