Peklo na zemi zažijete v Banskej Bystrici, v žilách bude tuhnúť krv

Ak máte radi metal a ešte ste neboli na akcii Betrayers of Blood, napravte to. V sobotu 18. januára sa uskutoční už 9. ročník v skutočne luxusnej zostave.

Na metalovej smršti plnej tradícií a inovácií uvidíte a uslyšíte skvosty v podobe piatich kapiel. Prvou z nich je české zoskupenie INFERNO [Esoteric Black Metal]. „Nesnášenlivý bezbožný černý kov“ je späť aj s novým albumom! Kakofónne i disharmonické pasáže, dávka psychedélie a celkovo obrovský posun tejto legendy vás vtiahnu do „Omniabsence Filled By His Greatness“. Či už prijmeš „Starý Řád“ alebo nie, aj tak budeš „Navěky Požírán Krysami“!

LUNATIC GODS [Avant-Garde Melodic Extreme Metal] netreba metalovým hlavám kvetnato predstavovať – kto ich pozná, vie, kto nepozná, nech tak rozhodne urobí. Kapela získala mnohé ocenenia, nestojí na jednom mieste a prechodom k slovenčine ešte stúpla.  

DOOMAS [Melodic Doom/Death Metal], teda Peťo Beťko a spol. zaznamenali v poslednej dobe veľký progres, a to vo viacerých aspektoch. Ich hudba pôsobí záhubne, no pritom otvorene. Rozhodne stoja za to, aby ste za nimi cestovali do BB.  

PRAROD [Pagan/Folk Metal] si získal tých, ktorým do metalu pasujú folkové nástroje. „Na ceste k Zániku“ spoznáte, kto je vládcom tunajšieho paganu!  

A aby sme päticu ukončili, prichádza ACHSAR [Majestic Epic Melodeath Metal] so svojou severskou melodikou v pravej temnej atmosfére. Nepremeškajte!  

Akcia Betrayers of Blood sa bude konať v Klube 77 v Banskej Bystrici v sobotu 18. januára. Pripravte si 5€ ako vstupné a tešte sa na súťaž o CD-čká a merchandise kapiel. A potom nám napíšte, ako ste sa mali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *