Partizánske dostane predvianočnú rockovú nádielku

Už po štvrtý raz sa Salaš v Partizánskom bude otriasať vianočnou dávkou tvrdšej muziky. V predvečer poslednej adventnej nedele, v sobotu 22. decembra, ovládne pódium sympatickej akcie X MASS ROCK IV postupne od devätnástej hodiny hneď päť kapiel.

 

Ako prví vystúpia na pódium klasickí slovenskí punkáči BEZ VAČKU. Domácu punkovú kapelu vystriedajú hostia z Česka. Hard & heavy kapela PADLÍ ANDĚLÉ od našich susedov tento rok nahrala debutovú dosku Černá křídla. Koľko kúskov z tohto diela obsahujúceho jedenásť skladieb predstavia na koncerte v Partizánskom, sa už musíte ísť presvedčiť na vlastné oči a uši.

 

O tom, že sa „preberáky“ stále tešia na Slovensku veľkej obľube, svedčí aj množstvo revivalov, tribute kapiel a podobných zoskupení kopírujúcich, imitujúcich, ale hlavne vzdávajúcich hold rockovým a metalovým legendám. Aj páni z kapely Midnight Scream sa sem-tam zmenia na Lemmyho partiu a vzdávajú na pódiách hold metalovej legende Motörhead. Aj na spomínanej akcii si na hity tejto kapely môžete zaskákať so skvelou kapelou MOTÖRSCREAM.

 

Štvrtí prídu na rad domáci KNIGHTMARE. Tí prednedávnom vydali veľmi kvalitnú tretiu štúdiovú dosku s názvom Temný rytier. Ale počas ich hodinového setu si určite budete môcť okrem noviniek vypočuť aj skladby z ich prvých dvoch albumov. Poriadnu dávku power a heavy metalu vystrieda ale napokon hardcore. Päticu kapiel totiž uzatvára úderka z Bánoviec nad Bebravou s názvom COLDBLOODED. Nejeden z vás mal určite možnosť vypočuť si skladby z albumu Noise In Your Head, a tak sa o kvalite nedá ani pri najmenšom pochybovať.

 

Ak neviete čo s predvianočným víkendom, určite skončte do Partizánskeho na salaš a užite si aj počas Vianoc muziku, ktorá je vášmu srdcu najbližšia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *