Parenica fest už šiestykrát prinesie zaujímavý program

Viete, kde sa nachádza Drietoma? Ak nie, tak si to rýchlo nájdite na mape (hľadajte pri Trenčíne) a naplánujte si tam výlet na 18. august. V Drietome sa totiž koná už 6. ročník festivalu Parenica s lákavým hudobným aj nehudobným programom na troch pódiách.

 

Pre kapely budú vyhradené dve pódiá. Na jednom sa od 12. hodiny predstavia EDIBLES, SVIECA VO VETRE, TASTE OF BRASS ORCHESTRA, SIMA MARTAUSOVÁ, DORA, PELL-MELL 59 a prvé minúty po polnoci budú patriť BANDASS.  

 

Na druhom pódiu sa začne hrať o hodinku neskôr a vystriedajú sa na ňom kapely UZAVRETÁ SPOLOČNOSŤ, SCOTT & ZELDA, PARTICLES, PAPYLLON, SLOBODNÁ EURÓPA, Česi IMODIUM a celý festival zakončí VOLUME.

 

To tretie pódium, respektíve stan, bude patriť nehudobným aktivitám ako kinopremietanie, Paci Pac pre deti, kúzelník či Kniha Jobusova. Svoje ratolesti sa na festival nemusíte báť zobrať, pretože bude pre ne k dispozícii aj detský kútik, maľovanie na tvár či lego kútik. Navyše, vstupenky stoja v predpredaji smiešnych pár eur (predpredaj: VIVAX, KIC Trenčín, obecný úrad Drietoma).

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *