Paradise Lost po dvoch rokoch na návšteve na Slovensku (fotogaléria)

V stredu, 11. októbra, zavítala do bratislavského Randalu legendárna kapela PARADISE LOST. Po siedmej večer pred klubom postávalo až nezvyčajne veľa ľudí. Z každej strany bolo počuť útržky rozhovorov o hlavnej kapele večera. Paradise Lost existuje na hudobnej scéne už 30 rokov, takže niet sa čomu čudovať, že aj na Slovensku majú množstvo fanúšikov, ktorí sa tešili na koncert.

 

Po otvorení brány sa všetko osadenstvo terasy presunulo dnu a Randal sa začal postupne zapĺňať. Ako prvá účinkovala kapela SINISTRO z Portugalska. Vystúpenie to bolo vcelku zaujímavé a určite oslovilo aj tých, ktorí o tejto kapele doposiaľ nepočuli. Publikom kapelu prijalo s nadšením. Podobne to bolo aj s nasledujúcou kapelou menom PALLBEARER pochádzajúcou z Arkansasu v USA. Fanúšikovia si koncert užívali a klub sa postupne zapĺňal a zapĺňal.

 

Ako posledný na stage vystúpil očakávaný Paradise Lost. Bolo to aj okamžite poznať. Randal totiž praskal vo švíkoch. Kapela u nás bola naposledy pred dvomi rokmi v susednom MMC. Vystúpenie bolo parádne a počas neho bola v klube neskutočná tlačenica, čo bolo v podstate jediné negatívum celej akcie.   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *