Papundekel krstí album už budúci týždeň

Druhý album kapely PAPUNDEKEL Never Too Old For Rock N‘ Roll je na svete už nejaký ten piatok, no oficiálneho krstu sa dočká až teraz. Takáto udalosť vám nemôže ujsť, a tak sa zastavte 16. januára v bratislavskom Randali.

 

Kapela charakteristická svojím koncertným outfitom, ktorý tvoria montérky, károvené košele a klobúky, má za sebou jesenné miniturné, na ktorom album predstavila. A ako sľúbili, miniturné teraz prerastie do „dospeláckeho“ a svoj rock n‘ dekel odpália v ďalších slovenských mestách. Miesta aj dátumy si môžete pozrieť na ich oficiálnej stránke.

 

Samozrejme, na krste nebudú sami. Spoločnosť im budú robiť kolegovia z THE ROCKEFELLAS, ktorí spájajú klasické rock n‘ rollové hity 50. – 60. rokov s vlastnými skladbami. Ich rockabilly ocenili aj na nedávnom finále Rockovej maturity, kde obsadili bronzovú priečku.

 

Publikum prídu rozkývať v rytme blue beat, off beat, ska, ska-jazz, reggae a 2 tone s prímesou punku SKAFANDER a všetkých jej sedem členov. Predstaví sa aj pesničkár pôvodom z Prievidze hrajúci niečo na pomedzí folku, bluesu, contry či punku a poznať ho môžete pod menom Ján H*I*T*O Hurtík.

 

Hostia, ktorí na krste vystúpia, zanechali odtlačok aj na samotnom albume Papundekel. Určite si zahrá aj krstný otec albumu. Kto to bude, sa dozviete vo videu. 

Ak chcete byť tým jedným šťastlivcom, ktorý vyhrá dva voľné vstupy na krst, dajte v udalosti „zúčastním sa“ a na FB rocker.sk napíšte do komentára pod článok „Idem krstiť s Papundekel“. Výhercu vyžrebujeme a oznámime 12. 1. 2016.   

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *