Papa Roach mieria do Bratislavy s Hollywood Undead a chuťou stretnúť sa s fanúšikmi osobne

Dvojica amerických kapiel PAPA ROACH a HOLLYWOOD UNDEAD príde spolu na Slovensko 6. marca 2020. Svoju energickú šou predvedú v bratislavskej Eurovia Aréne a spúšťajú predaj VIP vstupeniek. Ich počet je výrazne obmedzený a okrem koncertu obsahuje aj nový dokument a stretnutie s kapelou.

 

Papa Roach boli dvakrát nominovaní na cenu Grammy a absolvovali svetové turné s Marilynom Mansonom či Eminemom. Na Slovensku vystúpili v roku 2018 a ich strhujúca šou nadchla preplnený amfiteáter v Seredi. Rozhodli sa preto vrátiť a prinesú si ako posilu amerických Hollywood Undead.

 

Nu-metalisti na čele s frontmanom Jacobym Shaddixom nahrali 10 štúdiových albumov a posledný z nich nesie názov Who Do You Trust?. Na ňom sa kapela vracia ku svojim hudobným koreňom a žiari opäť na výslní.

 

Papa Roach práve natočili nový, zatiaľ neuverejnený dokument, ktorí uvidia len návštevníci koncertu, ktorí si kúpia jeden z VIP balíkov. Tie sú v predaji od 29. októbra od 12:00, oficiálny predaj bežných lístkov na koncert sa spúšťa 1. novembra o 10:00.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *