Pantera je možno o krok bližšie k reunionu. Opäť

Je viac než jasné, že sa smejete už po prečítaní titulku článku, keďže také niečo vo vzduchu visí už roky a stále nebola šanca na reálne uskutočnenie reunionu PANTERY. Prečo? Pretože Vinnie Paul odmieta znova vystupovať s bývalými kolegami bez svojho mŕtveho brata Dimebaga a nepripadalo v úvahu, aby ho nahradil Zakk Wylde, ako o tom hovorili zlé jazyky. Teraz však Rex Brown, bývalý basgitarista Pantery, opäť hovorí, že je reunion späť na stole. A vraj je bližšie než kedykoľvek predtým.

 

Čo sa stalo? Prehodnotili Phil, Vinnie a Rex svoje rozhodnutia? Zatiaľ asi veľmi nie, ale podľa Rexa majú v hlave poriadne vypaseného chrobáka, ktorého druhový názov je tučný honorár. Brown tvrdí, že žijúce zvyšky zostavy dostali ponuku na poriadny balík peňazí, keď sa znova spoja a budú vystupovať ako kedysi. Podľa jeho výpovede pre Loudwire má ísť až o desaťnásobok sumy, ktorú dostali Misfits minulý rok za vystúpenia na Riot Feste. No a aká bola odpoveď, keď sa ho spýtali, ako blízko je reunion? Blízko.

 

Okrem toho Brown dodal: ,,Rád by som znova stál na pódiu a hral tie skladby. Ak by mal aj niekto iný záujem o niečo také, tak nás dostaňte do jednej miestnosti a utíšte tú vodu pod mostom a znova urobme nejakú hudbu. Ale bolo by to iné, niečo by nám chýbalo. Postavil by som sa tam a robil by som to aj zadarmo, ale bolo by to iné.“

 

Otázkou teda zostáva, či aj zvyšné dva zostávajúce články Pantery nakoniec budú ochotné všetko prehodnotiť, aby zase na chvíľu všetkým dopriali aspoň kúsok legendy. Ale každý z nás zrejme dobre vie, kde bude najväčší problém. A tak by sme sa nemali tešiť predčasne ani sa spoliehať na predikciu možného blízkeho reunionu Pantery. No každopádne, nikdy nevieme, čo sa môže stať, takže sa nechajme prekvapiť, ako to dopadne tentokrát a či z toho niečo bude alebo nie.


Použité zdroje:
Foto: teamrock.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *