Ozzy Osbourne využil pandémiu pre svoj prospech

Všetci vieme, čo spravil Ozzy s netopierom na pódiu v 80tych rokoch a všetci máme po krk koronavírusu. Dá sa však z týchto dvoch záležitostí vytrieskať humor a, samozrejme, peniaze.

V týchto ťažkých časoch sa snažíme prežiť, ako sa len dá, a to platí aj o hviezdach svetového fomátu.

Ozzy Osbourne predáva tričko a rúško s nápisom „Fuck Coronavirus“ s obrázkom netopiera. Vedci sa totiž domnievajú, že tento vírus priniesli práve netopiere. A tesne po tom, čo vyšla na svetlo sveta táto dôležitá informácia, Osbourne sa toho chytil.

Ak ste si objednali tričko s rúškom, mali by k vám prísť v polovici mája. Sám predajca upozorňuje, že rúška nespĺňajú požiadavky kvalitných zdravotníckych rúšok. Opäť teda ide len o akýsi módny doplnok. Stavím sa o čokoľvek, že ak konečne budeme môcť chodiť s nezahalenými tvárami, mnohí ešte zostanú verní noseniu rúšok ako módneho doplnku. Čo sa vlastne deje už teraz.

Keď sa reportéri z Los Angeles Daily News spýtali, ako chce, aby si ľudia Ozzyho Osbourneho pamätali, povedal: „Nie je to práve spôsob, ktorým chcem, aby si ma ľudia pamätali, ale viem, že vždy budem ten, ktorý odhryzol hlavu netopierovi. To bude aj môj epitaf. Nebude tam napísané, že som urobil niečo dobré. Bude to niečo na štýl, že som šialenec, ktorý odkusuje hlavu netopierom. Čo mi je inak jedno.“

Udalosť s netopierom je stará takmer 30 rokov a stále sa na ňu spomína, ja dúfam, že korona utkvie v pamäti ako nepríjemná spomienka o 30 rokov neskôr, ktorá sa už nezopakuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *