Ozzy Osbourne nahral nový sólový album. Inšpirovala ho spolupráca s raperom

Nepochybne ste zachytili množstvo vtipných obrázkov, ktoré lietajú internetom, odkedy OZZY OSBOURNE spolupracoval na pesničke s raperom Post Malonem. A aj napriek tomu, že s ňou možno nie je spokojný každý, mali by sme byť za ňu vďační. Ozzy ju totiž označil za iskru, ktorá pomohla urýchliť horenie ohňa jeho kreativity pri prácach na sólovom albume.

 

Hoci Ozzy väčšinu tohto roka strávil bojom so zdravotnými ťažkosťami, nakoniec sa predsa len dokázal dať dokopy a neustále pracuje na tom, aby bol fit na budúcoročné turné No More Tour 2 s Judas Priest. Zatiaľ však aspoň všetkým ukázal, že ešte nie je zrelý do starého železa. Len nedávno hosťoval v pesničke Take What You Want amerického rapera Post Maloneho. Práce na skladbe mal pod palcom producent Andrew Watt, no a tak sa Ozzy s Wattom dali dokopy aj na niečo ďalšie. Konkrétne Ozzyho ďalší sólový album.

 

O nadchádzajúcej novinke sa Ozzy nedávno zmienil, že už má v rukáve nápady na deväť skladieb. No po stretnutí s Wattom sa to zrazu zmenilo. Spomínané piesne viac nie sú len ideami v hlave legendy, ale stali sa reálnou nahrávkou, ktorá vznikla behom iba niekoľkých týždňov.

 

Pre The Sun sa Ozzy vyjadril o albume a spolupráci s Post Malonem, ktorá ho znovu nakopla: ,,Urobil som nový album a pomohlo mi to vrátiť sa späť na trať. Celé mesiace som sa utápal v sebaľútosti. Je to ten najlepší album, aký som kedy urobil. Nikdy predtým som o tom chalanovi nepočul, ale chcel odo mňa, aby som spieval v jeho pesničke Take What You Want, takže som to urobil a jedna vec viedla k ďalšej. Začal som nahrávať album s Post Maloneovým producentom Andrew Wattom. Je to len deväť skladieb, no boli katalyzátorom, aby som sa dostal tam, kde som dnes. Keby som nerobil na tejto nahrávke, stále by som bol zaseknutý, zamyslený nad tým, že zostanem navždy ležať. Hudba mi veľmi chýbala. Moji fanúšikovia sú takí lojálni a dobrí. Až do momentu, kým som nezačal robiť na nahrávke, myslel som si, že zomieram. Ale toto ma postavilo. Celý album sme urobili za štyri týždne. Povedal som Sharon, že som ani nedúfal v nahratie albumu, pretože sme po sebe neprestávali kričať!“

 

Zatiaľ nie je známy názov albumu ani dátum jeho vydania. Ale môžeme dúfať, že to nepotrvá dlho.


Použité zdroje:
Foto: standard.co.uk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *